Synology CC400W | AI-powered Wi-Fi Camera | Cube | 4 MP | F2.0 | IP65 | H.264/H.265 | MicroSD
- TootjadSynology
- Mudel: CC400W
- Saadavus: 5
-
191€
Synology CC400W | AI-powered Wi-Fi Camera | Cube | 4 MP | F2.0 | IP65 | H.264/H.265 | MicroSD
| All | |
| Audio sisend/väljund | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 54.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 54.00 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor/Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Keretüüp | Cube |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Mälupesad | MicroSD |
| Max IR distance | 10 m |
| Megapiksel | 4 MP |
| Net weight | 0.20 kg |
| Objektiivi tüüp | F2.0 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2694 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | AI-powered Wi-Fi Camera |
| Producer product name | CC400W |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Videopakkimise formaadid | H.264/H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





